Állások

Állások

Online áruház vezető és marketinges

Marketing, Média, PR
lueta , Harghita
Jelentkezési határidő: 2024/07/31
Link másolva

Részletek

Munkaídő: Részmunkaidő
Elvárt nyelvek:
Angol
Végzettség: Felsőfokú
személyes megjelenés , online, kamerás beszélgetés , telefon beszélgetés
Telefonszám: 40761318594

Munkaleírás

Cégünk keresi a tökéletes jelöltet, aki felügyelni tudja az online áruházunkat, és növelni tudja az eladásokat. Ha szeretnél dolgozni egy dinamikus, fiatalos csapatban, akkor ne habozz jelentkezni!

Feladatok

- Woocommerce online áruház kezelése
- eBay, Amazon, eMag, eTsy és hasonló marketplacek kezelése
- Termék leírások javítása
- Eladások növelése
- Kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel
- SEO optimalizálás
- Új termékek feltöltése minden platformra
- Új platformokkal való együttműködés implementálása
- Piackutatás, üzletfejlesztés
- Részvétel marketing kampányok tervezésében
- Napi statisztikák nyomon követése, ezek alapján intézkedések meghozatala

Elvárások

- Angol nyelvtudás szóban és írásban
- Minimum 2 év tapasztalat eCommerce-ben.
- Marketing ismeretek

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat angol nyelven az office@levtech.ro e-mail címre.

Főbb feladatok

eBay, Amazon, eMag, eTsy és hasonló marketplacek kezelése

Elvárások:

Minimum 2 év tapasztalat eCommerce-ben.

Előnyt jelent ha

Tapasztalat elektronikai eszközök forgalmazásában
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Teljes munkaidő

Értékesítés vezető

Jelentkezési határidő:2024/07/31
Link vágolapra másolva Részletek